O mně

Jmenuji se Táňa a je mi 21 let. 
Mám hrozně ráda muziku, dobré filmy, zvířátka (jak můžete vidět na fotce, kde mám svého králíčka Vildu♥) a především KNÍŽKY :)) Na knížkách v podstatě ulítávám! Je to pro mě úžasná relaxace a taky únik do jiného světa..  :)) Čtením trávím velkou část svého volného času. 
V četbě mám určité období→ Někdy chci číst něco romantického, ale naopak jiný den mám zase chuť přečíst si něco s velkou hloubkou, prostě je to u mě jak na houpačce :D
Ale co mám u všech knížek stejné je to, že je musím vlastnit!
Proto nerada chodím do knihovny apod. Když si mám knížku přečíst musím si jí pořídit domů! Ráda se totiž k různým příběhům po čase vracím, nebo si chci vyhledat jen jednu určitou pasáž, abych zavzpomínala, co jsem před lety četla..a taky zjistila, jestli se po čase nějak změnil u můj názor na knihu ;)
Dokázala bych vyjmenovat ještě další důvody proč mám knížky ráda u sebe v knihovně..ale to by bylo asi na dlouho :D :)


Co se ale týče mého dětství, rozhodně jsem nebyla čtivé dítě! :D Myslím, že jen málo lidí bylo už v útlém věku rozhodnuto, že chtějí mít za svůj koníček čtení knížek. 
Aspoň u mě to bylo teprve období, kdy jsme si , my holky, hledaly naši "BFF" (ještě teď se tomu směju :D), dívaly jsme se na Veronicu Marsovou a chodily jsme skákat gumu! 
V té době mě vůbec nenapadlo, že bych někdy byla schopná dát své celé kapesné za KNÍŽKY!
Se čtením se to u mě rozvíjelo pomalu...a pak najednou to z ničeho nic přišlo samo.☻
Začalo mě bavit představovat si jiné světy, postavy, domy, apod. a díky rodičům, kteří mi na různé příležitosti sem tam knížku koupili, jsem si postupně začala stůl, později poličku a teď už knihovnu, plnit různými knížkami :)

Hodně lidí se mě ptá na čtečky, e-knihy apod.
Abych řekla pravdu, já jsem moc ke čtečkám a e-knihám nepřirostla. Je to sice dobré na cesty a co se prostoru týče, ale já mám ráda..ten "přímý kontakt s knihou" Já si prostě knížku musím vzít do ruky, zalistovat v ní, a klidně si myslete, že jsem blázen, ale já k nim i přivoním. :D Pro mě mají knížky specifickou vůni, kterou na nich mám ráda! Když se ke mně nějaká e-kniha dostane, jsem za ni ráda, ale když budu mít na výběr asi vždy sáhnu po klasice ;)

2 komentáře:

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.