My Wishlist (4) - Srpen

V srpnu mi domů přibylo mnoho krásných knížek, ze kterých mám vážně velkou radost! :)
Ale i přesto mám stále ještě pořád velký seznam knížek, na které mám spadeno :D..Největší překážkou je tedy pouze moje peněženka, která je více času prázdná než plná! :D
A alespoň pár knížek-těch nejaktuálnějších, Vám ukážu ;-)

Na Labyrint: Útěk se těším už hodně dlouho, protože jsem se dozvěděla, že se bude natáčet film a mě hodně štvalo, že kniha ještě nevyšla v ČR.. Když jsem si tedy pak na internetu přečetla, že YOLI Labyrint v Srpnu vydá byla jsem vážně mooc ráda :))
Těším se tedy jak na knížku, taky i na film ;-)         
Jak už asi víte, tak Fragment chystá na začátek školního roku-tedy Září a Říjen, vydat mnoho nových a hodně zajímavých knih!
Já jsme si z nich vybrala vážně hodně knížek, které se mi líbily a právě Trhni si! patří mezi ně :)))
Už se tedy nemůžu dočkat Října :-) !


A další knížka od Fragmentu, kterou si nemůžu nechat ujít!.. Pokračování Honu, který mám právě rozečtený! :-) Moc se na jeho pokračování těším! :-))
Seaculum-zvláštnější název už knížka mít asi nemohla :D
Jako první mě naprosto dostala svou obálkou-kterou mi trochu připomínala Temnou hrdinku, protože je to směs černé a bílé a jen jednoho červeného nápisu ;-) A když jsme si pak přečetla anotaci!..No páni..to bude napínák! Rozhodně si ho musím přečíst! :)
Strašně moc doufám, že se k těmhle kráskám nějak dostanu a přečtu si je :3

2 komentáře:

  1. nejvíc mě zaujala ta třetí kniha, kterou si snad brzo přečtu :))

    OdpovědětVymazat
  2. Kořist, Labyrint si chci přečíst a věděla jsem o to. Ale hodně jsi mě překvapila knihou Trhni si. Vypadá moc hezky, asi si ji taky pořídím :)

    OdpovědětVymazat

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.