Report z úžasné předpremiéry filmu Labyrint:Útěk ♥ ☼

A je to tady! Přináším Vám exkluzivní report z předpremiéry Labyrintu, který pořádal v Olomouci Neoluxor :-)


Když mi na mail přišla zpráva, že jsem vyhrála 2 lístky na tento, všemi diskutovaný, film byla jsem z toho úplně vedle! Do soutěže jsem se totiž zapojovala s tím, že jsem moc nečekala, že bych zrovna JÁ mohla vyhrát, protože jsem věděla, že na Labyrint se chystá mnoho a mnoho filmových fandů a ještě víc čtenářů, kteří už knížku četli!
Takže si tedy asi dokážete představit, jak jsem byla šťastná a ohromně PŘEKVAPENÁ, že se na mě usmálo štěstí!! ♥ (Ještě jednou moooc děkuji Neoluxoru za krásnou výhru! :3)
První dilema ale nastalo právě u zmiňovaného druhého lístku :D Chtěla jsem na ten film jít totiž jak s kamarádkou, se kterou obdivujeme hlavního hrdinu 
(kdo nezná-Dylan O´Brien, který se proslavil hlavně v seriálu Teen Wolf), tak i s mamkou.. 
Nakonec se to ale vyřešilo samo, protože mamka se trochu bála už při traileru, takže přenechala lístek, cituji :"Mladší generaci, která toho snese víc!" :D  A díky taťkovi, který nás do Olomouce zavezl, jsme nemusely nikde bloudit :D
Ve čtvrtek jsme tedy vyrazily v podvečer do Olomouce-nechaly jsme si i časovou rezervu na prohlídku Dobrovského! tomu bych totiž nemohla odolat :D :-))
A co jiného jsem v knihkupectví mohla obdivovat než samotnou knížku Labyrint, kterou jsem strááášně moc chtěla, ale s prázdnou peněženkou hold knížku nekoupíš! :D
Když jsme se dostatečně vyřádily a ohmataly nespočet knížek, vyrazily jsme-já s menší nervozitou :D, do kina. Už z dálky jsem si všimla slečny, která stála u stolečku před vstupem do kina, takže jsem jen doufala, že se nemýlím a že slečna je od Neoluxoru :D
Naštěstí byla.
A můžu Vám říct, že pocit, když přijdete, nahlásíte své jméno a jste puštěni do kina a ještě k tomu si můžete vybrat místa na sezení!...je ÚŽASNÝ :D Připadala jsem si úplně jak v nějakém filmu :D :D
Když už jsme v sálu byly všichni přišla nás uvítat další hrozně příjemná paní z Neoluxoru, která nám osvětlila nějaké informace týkající se některých herců..a teď přijde to hlavní..překvapila nás další soutěží!
Tentokrát to byla soutěž o 2 knížky Labyrintu, které chtěl v tu chvíli v sále asi každý :D ,takže jsme všichni čekali co bychom měli udělat proto, aby knížka byla NAŠE! :D

V této soutěži nešlo, ale o žádné vědomosti, spíš bylo potřeba štěstí, protože se výherci vybírali podle čísel pod kterými nás slečny měly zapsané.
No bylo to prostě NAPÍNAVÉ jak kšandy! :D
A když po různém odečítání a sčítání nakonec jako 1. číslo vybrala paní číslo 5! Všichni jsme s napětím čekali, kdo bude ten první šťastlivec..a když pak zaznělo sálem MÉ jméno byla jsem v naprostém a nepopsatelném šoku!!!
Nemohla jsem uvěřit, že z asi 30 lidí jsem měla tolik štěstí, že jsem ještě k lístkům vyhrála i knížku!♥ 
(Ještě teď si celou scénu pořád přehrávám v hlavě! :D) Byla to opravdu nepopsatelná radost!, kterou mám ještě teď :))) 
A potom už nás všechny čekaly nádherné 2 hodiny filmu! :3

Tady je ta KRÁSKA!!! ♥

Všechno se změní…
Když se Thomas probudí ve výtahu, nepamatuje si nic než své křestní jméno. Nemá žádné vzpomínky na rodiče ani na domov a netuší, jak se dostal tam, kde je. Jeho paměť je prázdná. Není však sám. Když se výtah otevře, Thomas zjistí, že má kolem sebe chlapce, kteří ho uvítají na Place, širokém prostranství uzavřeném vysokými kamennými zdmi. Placeři, jak si jeho obyvatelé říkají, nevědí, proč nebo jak se tam ocitli. Kam jejich paměť sahá, vědí jen to, že každý den se otevřou kamenné brány do labyrintu, jenž je obklopuje. A stejně tak se každou noc pevně zavřou. Jednou za měsíc přiveze výtah nového chlapce. A nikdo nechce zůstat v labyrintu po setmění. 
Thomasův příchod Placeři očekávali. Ale další den se objeví dívka – vůbec první, která na Plac dorazila. A ještě překvapivější je zpráva, kterou jim doručí. Placeři byli vždy přesvědčení, že když se jim podaří labyrint kolem Placu vyřešit, najdou cestu domů… ať je to kdekoli. Ale čím dál víc se zdá, že Labyrint řešení nemá. Dívčin příchod nevysvětlitelně způsobí, že si Thomas začně připadat jiný. Něco mu říká, že by mohl znát některé odpovědi – kdyby našel způsob, jak se dostat k temným tajemstvím uzamčeným v jeho mysli.

                                                  A už se konečně dostávám k FILMU :D
Ten byl....ÚŽASNÝ! Prostě WOW!


Od začátku až dokonce jsem neodtrhla oči z plátna! Bylo tam tolik napětí, že jsem kolikrát málem ani nedýchala-zvláště u scén v labyrintu!
Nechci moc spoilerova, protože Vám nechci zkazit zážitky z filmu, který rozhodně doporučuji! Nemůžu nic z něj posoudit s knížkou, ale vážně se mi moc líbil. I hlavní hrdinové. Samozřejmě se mi nejvíc líbil Thomas :D, ale oblíbila jsem si taky Chucka, Newta, Teresu a Minha. Všechno bylo ve filmu vážně moc dobře propracované-jak úžasná grafika tak i hudba, která nás provázela celým filmem a dělala v něm tu správnou atmosféru♫♪
A když pak film skončil jediné co mě v tu chvíli napadlo bylo:"Kdy bude další díl?!" :D Konec skončil tak otevřeně..že to snad ani víc nešlo! :D
Naštěstí se na začátek roku 2015 plánuje vydání pokračování v knižní verzi, což mě  uklidnilo!  :D
Podtrženo sečteno film byl na jedničku! a já bych na něj šla klidně podívat znovu ;-)♥PS:♥Fotečku s plakátem i s knížkou jsem si musela udělat! :3 :-)))

9 komentářů:

 1. Jé tak to jsi měla hodně velké štěstí! To bych taky brala :D Já teď dočetla knížku a wow to je úžasné, takže na film určitě půjdu určitě podívat a doufám, že se mi to bude líbit stejně jako tobě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda jo! :D..Knížku si přečtu! Film mě totiž dostal, takže počítám že u knížk to bude to samé :-)
   To by mě zajímalo jestli se Ti bude líbit taky :)

   Vymazat
 2. Já se hrozně těším, až shlédnu film :) Kniha byla naprosto skvělá, tak věřím, že film mě taky nezklame. Podle traileru vypadal fakt skvěle :) Gratulace hned ke dvěma výhrám! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) Já na něj můžu říkat jen chválu :D Děkujii :3

   Vymazat
 3. Ty se tak máš! Už se nemůžu dočkat, až to uvidím, kniha byla totiž úžasná :) A Dylan? Aaach <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :3 Těš se! Film je supr!.Jj Dylan <3 Ten nezklamal :3 :D

   Vymazat
 4. Jéééj, závisť! Kiežby som mala aj ja také šťastie :) Tú knižku moc chcem. A film vyzerá fantasticky! :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-))) Já jen doufám, že jsme si ho nevybrala na dlouho dopředu! :D
   Knížka je vážně krásná!..těším se až jí přečtu ;-)

   Vymazat
 5. závidím :-D to muselo být super. taky chci jít na film protože knížka se mi líbila ;-)

  OdpovědětVymazat

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.