Cinder and Ella-Giveaway (1)


 

Ten kdo sleduje moji FB stránku už ví, že bude teď probíhat Cinder and Ella giveaway!
A dnes je tu první příspěvek, a to Představení autora! :-)

 Představení autora

Kelly Oram napsala svůj první román v patnácti letech, byl o její oblíbené skupině The Back Street Boys, ze kterého si ale dělali kamarádi i rodina legraci.
Je posedlá čtením! Mluví až příliš (v obou věcech jsem si dost podobné! :D ) a ráda jí jídlo lžící (to mě vážně dostalo! :D)
Žije mimo Phoenix v Arizoně se svým manželem, čtyřmi dětmi a s kočkou jménem pan Darcy.

Díky jakým knihám můžete tuto spisovatelku znát? 

Né všichni budou tuto spisovatelku znát, protože se k nám na trh zatím bohužel nedostala přeložená žádná kniha! Což je škoda, protože má vážně moc dobře napsané příběhy!
Takže ten kdo by si nějakou její knížku chtěl přečíst ji bude muset přelouskat anglicky-tak jsem to udělala i já..
Podle mě je asi nejvíce známá knížka od Kelly Oram V is for Virgin .
Aspoň já jsem tuhle knížku četla jako první, protože na ni bylo mnoho dobrých ohlasů!
A právě na V is forVirgin volně navazuje A is for abstinence.
A poté jsou tu knížky jako například: Chameleon,Being Jamie Baker, Remember Jamie Baker a More than Jamie Baker, které jsem zatím ještě nečetla, tak nemohu říct jaké jsou.A v neposlední řadě je tu její nejnovější knížka Cinder and Ella!
Je to úplná novinka na pultech knihkupectvích a já se do ní právě pouštím! Uvidím tedy jaký příběh  nám spisovatelka nachystala! ;-)

Přečetli jste: Představení autora

Můžete se těšit na: Rozhovor s autorkou


Doufám, že se Vám článek líbil a že se budete těšit na další část giveaway! ;-) :-)

3 komentáře:

  1. Já taky jím skoro všechno lžící :D Jinak je škoda, že její knihy nejsou přeložené do češtiny. Určitě by se našlo hodně zájemců, co by si knihu koupili, včetně mě. Ale chci se pustit do anglických knížek a tohle vypadá jako skvělá volba :)

    OdpovědětVymazat
  2. Chystala jsem se na příběh o Val, ale pak nevím, co se stalo, ale stále jsem nepřečetla ani jednu knížku od této autorky, i když jsem dávno velice lajkla její fb stránku. :D A nějaká recenze na V is for Virgin bude? Nikde jsem ji u tebe nenašla... Jinak na další články se strašně těším, protože takovéto projekty zbožňuju! :))

    OdpovědětVymazat
  3. Četla jsem V is for Virgin a A is for Abstinence - super série. Plus jsem četla ještě The Avery Shaw Experiment. Autorka má jednoduchý styl psaní, a proto se její knížky čtou jako jedna báseň.

    OdpovědětVymazat

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.