VYHODNOCENÍ Zářijové soutěž! :)

VYHODNOCENÍ! ☺

Skončily prázdniny a opět nastává školní čas! Nikomu se určitě nechce ráno opět vstávat za zvuku budíku a už vůbec ne trávit skoro celé dny ve školních lavicích..
Abyste si mohli tento čas alespoň trošku zpříjemnit (zvláště knihomolové ☺ ) je tu  Zářijová giveaway!

A jelikož je tato soutěž věnovaná právě školnímu období, tak se tohoto tématu budu držet i nadále!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA zní takto:
  • Která kniha se vám okamžitě vybaví v souvislosti se školou? A které školní prostředí byste v knize chtěli navštívit a naopak, která škola v knize byla odstrašující případ?O co se bude hrát?


1. balíček


   2. balíček


  • Soutěž probíhá od 3.9 do 13.9.2015
  • Své odpovědi mi posílejte na email: BookGirl1@seznam.cz a do předmětu napište ZÁŘIJOVÁ SOUTĚŽ
  • Také mi napište číslo balíčku, který byste v případě výhry chtěli.
  • Zúčastnit se můžou všichni s doručovací adresou v ČR.


------------------

Bonusy
  • Jste pravidelní čtenáři blogu? (připište mi do emailu své jméno) +1
  • Jste fanoušci blogu na Facebooku? +1
--------------------------------------------------------

Vyhodnocení soutěže!
Přišlo mi opravdu mnoho krásných emailů, což naprosto předčilo mé očekávání!☻
Ale také mi to velmi znesnadnilo vybírání výherců.
Nakonec jsem se proto rozhodla, že udělám i speciální záložkové balíčky a výherců bude tedy víc. :)

Všem výhercům jsem dnes rozeslala emaily, takže pokud jste se na svůj email ještě nedívali, koukněte se ;)
(Pokud mi nepošlete odpověď do 72h budu muset vybrat jiného výherce)

A abyste mohli alespoň z čÁsti nahlédnout do originálních odpovědí na otázku, zveřejním pár soutěžních děl - a samozřejmě mezi nimi budou i díla výherní. ;)


---------------------


"Která kniha se vám okamžitě vybaví v souvislosti se školou?
Fangirl, vysoká, a návštěvy jídelny a tak :)... skvělá kniha
A které školní prostředí byste v knize chtěli navštívit a naopak, která škola v knize byla odstrašující případ?
Ráda bych navštívila prostředí školy Svatého Vladimíra (Vampírská akademie), kde bych byla (doufám) dampír a učila se bojovému umění. Vždy mi přišlo skvělé umět nějaký způsob obrany, ale nikdy jsem se ho nenaučila.
A odstrašující případ? Moc knih ze školního prostředí jsem nečetla, ale určitě bych nechtěla chodit do stejné školy jako Liesel Memingerová (Zlodějka knih). O tělesné tresty bych zájem fakt neměla."


"První kniha, která se mi vybaví v souvislosti se školou je Vampýrská akademie. Hlavně proto, že na ni právě teď koukám v knihovničce...:D Ta zelená obálka - obálka filmového vydání - je vážně nepřehlédnutelná...:D A do jaké školy, která je v knize, bych se chtěla podívat? Tak rozhodně do Bradavic, ta je jasná snad u každého...:D A pak taky do školy ve Vampýrské akademii, na Berkeley bych se taky chtěla podívat, která se objevuje v knihách ze série Hrej hráčem. Hm...počítá se taky cestují škola?..:D Tak to bych chtěla do Temné akademie, která se každý rok přesouvá na nové místo - New York, Paříž, Istanbul! A škola, která by pro mě byla "odstrašujícím příkladem"? Tak teď mě vážně žádná nenapadá..:D Ve většině případů bych chtěla navštívit úplně všechny, a v tom zbytku, no na ty už si ani nevzpomenu..:D"

" Já bych obecně ve škole nechtěla být vůbec :D Ale je pravda, že třeba Bradavice, ty bych brala. Nemám ráda učení, zkoušení apod. věci, které po nás ve škole vyžadují. Proto jsem i ráda, když se v knihách školní prostředí nevyskytuje :D
Tím jsem ale zatím moc neodpověděla na tvou otázku že! :D
Dobře tedy, jak už jsem psala, rozhodně bych volila Bradavice. Ty u mě prostě vedou - kouzla a čáry to láká každého mudlu :D A pak taky VA sérii! Na ni bych málem zapomněla. Nadpřirozeno mám v knihách nejraději a série o vampýrech patří mezi moje oblíbené. :)
Je pravda, že jako člověk bych tam byla docela v ohrožení :D ale vážně mě to láká.
To jsou asi 2 topky, které mám. :) 
A kde bych vůbec nechtěla být? Tak to je asi škola z knihy Esej o tragédii. Ta se mi vážně nelíbila! :D"


"Odpověď na otázku: první knihy které se mi vybaví jsou Harry Potter série, Twillight, a Vampýrská akademie.
Rozhodně bych chtěla navštívit Bradavice, kdo by taky nechtěl, že... :D Odstrašující případ mě nějak nenapadá, asi jsemnečetla dost knih ze školního prostředí :D (i když možná právě škola z Twillight byla divná)"


"Jako první se mi určitě vybaví série Padlí andělé od Lauren Kate. Škola na kterou chodila Lucinda mi přišla ze začátku otřesná - přeci jenom to měla za trest! :D Ale postupně jsem zjistila, že jsem si ji vlastně oblíbila. Dále musím zmínit školu Dobra a Zla, kterou jsem nedávno četla - ale upřímně, tady mi zase vadí to škatulkování (buď úplně bílí nebo černí).. a pak je tu klasika ve formě Harryho Pottera. Bradavice jsou prostě kouzelné místo, kam by chtěl chodit do školy snad každý!
Je vlastně hrozné, že škola, kterou mám asi nejméně ráda je ta reálná :D Vždycky v knihách je školní prostředí popisováno jako vzrušující místo, kde je hlavně legrace a ne jen samé testy, domácí úkoly a hodiny plné nudy.
V knihách je prostě vždycky všechno mnohem lepší! :)) "


"Jéé. Super otázka! Už hodně krát jsem se chtěla octnout v nějakém prostředí knihy. Když se tedy řekne školní prostředí..představím si ihned knihu Easy? Tady se vlastně skoro celý děj odehrával ve škole a tím se mi knížka zapsala do paměti. Mezi starší knihy musím určitě zmínit slavného Harryho Pottera!! :D Které dítě na jeho příběhu nevyrostlo! Já jsem všechny knihy zbožňovala..a do teď zbožňuji! Vždycky jsem toužila učit se na škole jak vytvořil lektvary či někoho začarovat a ne jak vyřešit rovnici nebo jak velkou sílu má těleso při pádu na zem :D
A negativní škola? Asi jediná škola, která na mě působila vyloženě negativně byla v příbězích Percyho Jacksona, hlavně tedy ti učitelé! :D S ním bych tedy neměnila! "
Všem, kteří se soutěže zúčastnili, moc děkuji a samozřejmě gratuluji výhercům!☺1 komentář:

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.