Co mi přišlo nového (61) ☻

Ahoj. Ahoj.
Dnes mi došel další balíček z čehož jsem měla moc velkou radost. :) Hrozně ráda rozbaluji nové balíčky a těším se, jaké knihy v nich najdu.
Balíček je o něco větší než včera, tak se na něj pojďme podívat. :)Balíček byl velmi pečlivě zabalený, takže vypadal opravdu obrovsky, ačkoliv tolik knížek se v něm zase nenacházelo :D .


Celkově mi přišly čtyři knížky, mezi kterými je jedna novinka a tři, které jsem si už dlouho chtěla přečíst a teď jsem na to dostala chuť. :)


S láskou, Rosie patří mezi knihy, kolem kterých se rozšířil velký boom. Já jsem filmovou verzi tohoto příběhu ještě neviděla, protože jsme si chtěla nechat otevřená vrátka, pro čtení knihy a jsem za to ráda.
Moc se na ni těším!☻


Bajky Barda Beedleho mě lákaly už hodně dlouho - jsou krásné, jak na pohled, tak i obsahově - . Vyprávěla mi o nich kamarádka a vychválila mi je tak, že nešlo odolat. :)


Musím se přiznat, že o mladém kouzelníkovi z Bradavic vím jen z filmů. Když jsme byla malá, tak jsem sice první díl dostala, ale to jsem ještě neměla v knihách takové zalíbení, takže mi zůstala v knihovně..až do teď. 
Jak se říká - pozdě, ale přeci - tak to teď je u mě s Harrym a já se teď budu pouštět do Harryho Pottera a Tajemné komnaty. :)


A již zmiňovaná novinka, Noční můry!
Jako první musím zmínit nádhernou obálku!, kterou se kniha pyšní. Fialovou barvu mám moc ráda a k tomu stříbrný nápis - dokonalé.☺
Jsem na tuto knížku, od představitele jednoho z party ze známého sitcomu HIMYM, opravdu zvědavá!☺


Pohromadě vypadají opravdu krásně!♥

12 komentářů:

 1. Harryho jsem zatím viděla jenom filmy, ale určitě si chci přečíst všechny knížky. Mám je doma, takže čekám akorát na příležitost :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné přírůstky! :)
  S láskou Rosie mám jako e-knihu a pořád odolávám, abych si ji nekoupila do knihovny. Ještě jsem ji ale nečetla :)
  Noční můry nevypadají vůbec špatně :)
  Přeji pěkné čtení! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Harry Potter je prostě srdcová záležitost (pro mě). Každý by měl povinně vlastnit a přečíst celou sérii :D. A ostatní knihy jsou taky moc pěkné :).

  OdpovědětVymazat
 4. Vybrala sis dobré knihy! S láskou Rosie jsem četla a můžu jen chválit! :)
  http://bookslifelover.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. S láskou Rosie si chci strašně moc někdy přečíst. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné přírůstky - přeji příjemné čtení a budu se těšit na Tvoje dojmy a názory :) Hezké pondělí :)

  OdpovědětVymazat

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.