Web Plná peněženka

Patříte mezi ty, kteří rádi nakupují na internetu?
A nakupujete touto formou i knihy pro sebe a blízké? Tak to by vám neměla uniknout informace o serveru Plná peněženka , který se zaměřuje na odměny zákazníkům za jejich nákupy. Postup je zcela jednoduchý.
Na webu se zaregistrujete, vyhledáte si přes něj obchod, kde chcete nakoupit konkrétní věc a svůj nákup uskutečníte. Následně vám přijde na účet vaše odměna, kterou od serveru dostanete.Výhodou je, že se tady nejedná o žádný nový e-shop, ale o stránky, které v podstatě podporují všechny e-shopy, které jsou s nimi propojeny. 

Tohle je tedy první výhody, kterou Plná peněženka nabízí. Druhou je získání odměny za doporučení kamarádovi.Funguje to tedy tak, že za každého kamaráda, kterému přepošleme odkaz na tyto stránky a on se zaregistruje a následně úspěšně dokončí obchod, dostaneme na účet 300 kč. Navíc kamarád, který od nás email dostane, získá od serveru vstupní bonus ve formě 50 kč (stejně jako každý nově registrovaný) na účet.Po prvním nákupu se navíc dostanete do sekce VIP, která se stupňuje podle toho, jak často nakupujete, a která vám střádá další úspory.

A teď něco málo ze statistik.
Server spolupracuje s 608 obchody, využívá jej 414 463 uživatelů a už našetřil na účty uživatelů více jak 65 000 000 kč


Server Plná peněženka je zajímavým prostředkem, jak si ještě více zpříjemnit nakupování na  internetu. Jediné co proto musíte udělat je ZDARMA se zaregistrovat, a poté nakupovat a sbírat odměny, které si necháte následně vyplatit na vámi zvolený účet.
A jak jste sami viděli, pokud svou zkušenost rozšíříte dál, znamená to pro vás další a další finanční motivaci.

Přečtěte si také další články o tomto serveru, abyste se dozvěděli další a další názory 
Tady a Tady ☺

Tak neváhejte a vyzkoušejte se zaregistrovat. :)

1 komentář:

  1. Ahoj, tuhle stránku znám a občas ji využívám, jen mě mrzí, že tam nejsou všechny obchody, ze kterých nakupuji. Knížky totiž nejčastěji objednávám přes Megaknihy.cz a ty na Plnépeněžence chybí. I takový základní obchod s elektronikou jako je Alza.cz tam není... a ty odměny nejsou zas bůhvíjaké, je to v rámci pár desetikorun. Ovšem když někdo nakupuje často, tak se to určitě vyplatí :)
    Jen škoda, že to vypočítavají z ceny bez DPH, pak je to trochu rozdíl..

    OdpovědětSmazat

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.