My Wishlist (1) -Duben

Knížek jako takových bych si chtěla pořídit hrozně moc! :D
Ale do mého prvního Wishlistu jsme dala jen ty, které jsou v mém žebříčku opravdu na 
horních stupíncích! :-)

Nové nakladatelství YOLI, které vydalo tuhle knížku se zaměřuje hlavně na dívky mého věku, takže knížka Bez naděje se mi hned zalíbila a já doufám, že si na ní rychle našetřím! :D :-)


Mé sladké šestnácté století..krásná obálka+suprovní příběh! Musím ještě něco dodávat? :-D
Téma cestování časem se mi hrozně líbilo už u série Drahokamy (viz, recenze), takže tuhle knížku si chci rozhodně pořídit! :-)S hlavou v pejru od Kateřiny Petrusové  hodně blogerek chválí!!
Knížka je prý celou dobu doprovázená humorem -a to se mi u knížek hodně líbí!
Takže po hodně velké chvále a po přečtení anotace jsem si řekla, že bych si jí měla taky přečíst :-D
-13. dubna jsem ji dostala-MÁM!Světoznámě hvězdy nám nepřály. Přiznám se, že když jsem tuhle knížku viděla poprvé nijak mě nenadchla. Řekla jsem si, " Knížka, která neskončí jako vždy dobře, ale špatně..tu si asi nepořídím.."
Ale čím víc byla propíranější tím víc mi to nedalo spát a přečetla jsem si pár recenzí.
A to změnilo celý můj pohled na knížku..najednou jsem si uvědomila, že právě proto, že zkončí tahle knížka špatně, je pro čtenáře více reálnější. A že více si člověk zapamatuje ty knížky, které v něm vyvolaly velké pocity (u téhle převážně pláč! :D ).
Takže jsem asi bláznivá, ale já se nechám dobrovolně vystavit tomu, že budu u téhle knížky bulet jak malá..ale chci si jí pořídit! :-)A takhle jsme to musela do Dubna smrsknou, protože jinak bych musela asi vykrást banku! :-D

4 komentáře:

 1. Hvězdy nám nepřály mi leží na poličce i Mé sladké šestnácté století. :) S hlavou v pejru a Bez naděje bych taky moc chtěla. :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé! tak to ti upřímně závidím! :)) Já bych je už taky chtěla mít hezky doma, v knihovničce! :-D :)))

   Vymazat
 2. S hlavou v pejru jsem už četla a jsem strašně ráda že tu knihu mám, je skvělá :)). Pak mám doma ještě i Hvězdy nám nepřáli a na tu knížku se těším neskutečně moc, snad se do ní pustím co nejdřív. :) Mé sladké šestnácté století bych taky chtěla a do Bez naděje se taky snad pustím co nejdříve ;).

  OdpovědětVymazat
 3. :-) ..No já vážně doufám, že si na ně nějaké peníze ušetřím! Sice je teďka neskutečně moc věcí , které chci! :D , ale na knížky mi prostě peníze zbýt musí! :)
  Uvidím no..třeba se mi na narozky poštěstí! :D :)

  OdpovědětVymazat

© My book world..
Šablona od Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.