neděle 26. března 2017

RC: Robinson Crusoe - Daniel Defoe

Výsledek obrázku pro robinson crusoe nové vydání

Klasika, která nikdy neomrzí.


Výsledek obrázku pro robinson crusoe  kniha
Kdo by neznal průlomový příběh Daniela Defoe, Robinson Crusoe, která vypráví o stejnojmenném muži, které se shodou nečekaných události ze dne na den stane trosečníkem na neznámém a opuštěném ostrově.
Sám se bude muset naučit přežít v divočině a zároveň nepřijít o rozum. Protože právě jeho chytrost a důvtip budou jeho velkými pomocníky, díky kterým se postupem času na ostrově aklimatizuje a vytvoří si kolem sebe prostředí, ve kterém se naučí žít.

Kdo ale zná Robinsona, tak ví, že by tento příběh nemohl být kompletní bez jeho pravé ruky a věrného přítele Pátka.
Jejich dobrodružství jsou známá snad všem malým i velkým čtenářům na světě, jelikož příběh o trosečníkovi byl ve své době zcela něčím novým. A svou popularitu neztrácí Robinson Crusoe ani dnes.
Kniha se od svého prvního vydání dočkala již několika dalších a dalších vydání a to nejnovější vyšlo právě letos pod záštitou albatrosmedia.
A proč by si čtenáři měli pořídit právě toto vydání?


Nové vydání tohoto románu je opravdu velmi krásné a jako stvořené pro každého čtenáře. Příběh sám o sobě je dokonalý svou nesmrtelností, vtipem a inteligencí a ilustrace Adolfa Borna knihu přibližují i menším čtenářům.

Výsledek obrázku pro robinson crusoe adolf bornVýsledek obrázku pro robinson crusoe adolf born

Související obrázekVýsledek obrázku pro robinson crusoe adolf born


Jsem hrozně ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou, protože si rozhodně zaslouží pozornost. I když čtenář ví dopředu, jak tento známý román dopadne, čte jej i nyní s chutí a se zcela novými pocity. ☺


Moje hodnocení: 5 z 5

Za poskytnutí knihy k recenzi děkuji e-shopu knihcentrum.cz
Knihu můžete zakoupit ZDE
Knihcentrum

Žádné komentáře:

Okomentovat